O firmie

Renoma – Serwis i sprzedaż kas fiskalnych

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1998roku.

Przez wiele lat, konsekwentnie, budowaliśmy swoją pozycję, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Rozpoczęliśmy od sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych, sukcesywnie poszerzając asortyment pod potrzeby naszych klientów. Prowadzimy również wdrożenia i szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń będących w naszej ofercie handlowej.

Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami zaowocowała uzyskaniem przez nas wielu wyróżnień. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Partnerem wiodących Polskich producentów kas fiskalnych jak: Elzab, Posnet, Novitus, Sharp; oprogramowania: Insert, CDN, Asseco i wielu innych.

To co wyróżnia nas spośród wielu firm oferujących kasy fiskalne i oprogramwania, to ścisła specjalizacja oraz nabyte, na przestrzeni kilkunastu lat doświadczenie.
Naszym klientom zapewniamy również zdalną obsługę programów będących pod naszym serwisem za pomocą sieci Internet. Rozwiązanie takie pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze związane z przyjazdem serwisanta w przypadku awarii oprogramowania oraz zapewni relatywnie najkrótszy czas potrzebny na podjęcie i usunięcie ewentualnej usterki.
Stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Nieprzerwanie unowocześniamy i powiększamy oferte produktów i usług dostosowując ją do nowych wymagań stale rozwijającego się rynku.
Naszą firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem w branży.

Dziękui wysokim kwalifikacjom, dużemu zaangażowaniu i innowacyjnym rozwiazaniom, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.
W ciągu naszej wieloletniej i aktywnej działalności na rynku urządzeń fiskalnych, wag elektronicznych i oprogramowania dla firm, zostaliśmy wyróżnieni szeregiem dyplomów, co daje Państwu gwarancję, że stawiacie na firmę z duzym doświadczeniem.
Naszym obszarem działania obejmujemy całe województwo śląskie.

Nasze atuty

1

Bogata oferta sprzedażowa.
Oferujemy produkty renomowanych polskich producentów takich jak  Elzab, Posnet, czy też Novitus

2

Serwis.
Oferujemy również profesjonalny serwis zakupionych urządzeń.
Krótkie terminy i profesjonalne podejście

3

Oprogramowanie.
Profesjonalne oprogramowanie firm Insert, CDN, Asseco i wielu innych.
Dodatkowo oferujemy Państwu zdalną obsługę programów skracając tym samym czas realizacji zleceń serwisowych